Firma Detayları

eBilge A.Ş.
Şirket Profili

Projelerini %100 yerli ve yüksek teknolojili olma önceliğiyle geliştiren şirketimiz Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. eBilge Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kullanıcıların siber güvenlik problemlerini yenilikçi metotlarla çözen, kullanıcı deneyimini ön planda tutan, farklı platformlarda kullanılabilen küresel pazara hitap eden özgün üretimler yapmaktadır.

Türkiye'nin ilk ve tek %100 yerli teknoloji ile geliştirilen antivirüs yazılımı olan CHOMAR Antivirus, Dünyada 33 şirketin sahip olduğu en yüksek kriterli OPSWAT Gold sertifikasını Eylül 2016 itibari ile almıştır. Bu sertifikaya sahip Türkiye’nin ilk ve tek antivirüs yazılımıdır. OPSWAT Gold Sertifikası ile ürünümüzün kalitesinin tescillenmesi, dünyanın en büyük teknoloji üreticileri arasında olan Cisco, Juniper Networks, F5 Networks, Citrix, Palo Alto Networks gibi lider firmalar tarafından güvenilen ve ürünlerine entegre edilen bir ürün haline getirmiştir.

Çalışan Profili

Firmanın gücü “Sahip Olunan Yüksek Seviyeli Mühendislik İşgücü” olarak tanımlamaktadır. eBilge kadrosunu oluşturan tüm mühendisler "polyglot" programcı kişilikleri nedeniyle herhangi bir teknolojiye çok çabuk adapte olabilirler. Böylece bir sorunun çözümünde, sabit bir takım araçlara bağlı kalmak yerine çözüm için en uygun araçları seçip, etkin şekilde kullanma becerisine sahiptirler. eBilge bünyesindeki deneyimli mühendislik kadrosu ve ürettiği çok yönlü yüksek teknolojilerle yazılım alanında çözüm arayışları içerisinde olan kurum ve kuruluşların vazgeçilmez çözüm adresi olmaya devam edecektir.

Birikim ve Uzmanlık

 

 

Serkan Bilgehan Üstündağ

850 840 09 99

850 840 0932

info@ebilge.com.tr

http://www.ebilge.com.tr

Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü Teknopark İdari Binası Kat:2 No:208 Yenişehir/Mersin

 TEL: 0 850 840 0 999

E-MAİL: XFgG+SFpxhLcBNiLmkuikXvG