Firma Detayları

eBilge A.Ş.
Şirket Profili

eBilge A.Ş., kuruluşundan bu yana internet teknolojilerine yönelik çok yönlü uygulama geliştirme yaklaşımları ile kamu ve özel sektör yazılım projelerinin geliştirilmesine yönelik bir yazılım şirketidir.

eBilge A.Ş.; küçük, orta ve büyük ölçekli kuruluşların çok yönlü iş altyapısı gereksinimlerini yüksek teknolojiye dayalı yazılım çözümleri ile karşılamaktadır. Özellikle büyük ölçekli kurumsal yazılım çözümlerinin uygulanması konusunda yetkin ve yenilikçi firmalarından birisi olarak bilinmektedir.

Kendi alanlarında uzman çalışanlarının bilgi ve deneyimleri ile eBilge, yüksek teknolojilerin kullanıldığı ve üretildiği çalışma ortamına sahiptir. eBilge; kamu ve özel sektöre yönelik yazılım projelerinin geliştirilmesinin yanı sıra Web İçerik Yönetim SistemiAğ Güvenliği ve Loglama ÇözümleriKisok Yönetim SistemiDijital Bilgilendirme Ekranı Yönetim SistemiElektronik Satış Sistemi (B2B-B2C)Kullanıcı Trafiği ve Google Arama SimülasyonuMobil UygulamalarSolid Streaming Server ile Meslek Odalarına yönelik yazılım çözümlerinin üretilmesi yönünde faaliyet göstermektedir.

Çalışan Profili

Firmanın gücü “Sahip Olunan Yüksek Seviyeli Mühendislik İşgücü” olarak tanımlamaktadır. eBilge kadrosunu oluşturan tüm mühendisler "polyglot" programcı kişilikleri nedeniyle herhangi bir teknolojiye çok çabuk adapte olabilirler. Böylece bir sorunun çözümünde, sabit bir takım araçlara bağlı kalmak yerine çözüm için en uygun araçları seçip, etkin şekilde kullanma becerisine sahiptirler. eBilge bünyesindeki deneyimli mühendislik kadrosu ve ürettiği çok yönlü yüksek teknolojilerle yazılım alanında çözüm arayışları içerisinde olan kurum ve kuruluşların vazgeçilmez çözüm adresi olmaya devam edecektir.

Birikim ve Uzmanlık

eBilge A.Ş. bünyesinde;

  • Ölçeklenebilir, modüler ve standartlara yakından takip eden internet ve intranet uygulamaları,
  • Nesneye yönelik yazılım geliştirme metodolojileri,
  • Bileşen temelli (component-based) yazılım geliştirme birikimi,
  • Çok katmanlı yazılım mimarisi,
  • Danışmanlık yer almaktadır.

 

 

TEL:0324 361 02 03

E-MAİL:XuG83tO8mTxRJe//EUnkc7TM