Firma Detayları

Voteclab

Firmamız; Bina Yönetim ve Otomasyon Sistemlerinin donanım ve yazılım bölümlerinin geliştirilmesi ve üretilmesi amacı ile kurulmuştur.

Üretim teknolojilerinin gelişimi, teknolojiye ulaşmanın kolaylaşması ve ileri teknoloji transferinin mümkün olması neticesinde; amacımız, bu teknolojileri kullanarak/referans alarak, katma değeri yüksek ve dışa bağımlılığı azaltacak ürünlerin, ülkemiz bünyesinde ve mümkün olduğunca yerli kaynaklarla üretilmesi ve yeni istihdam alanları oluştururken, ihracat potansiyelini de değerlendirmektir.

Sistemimizin ana omurgasını, güvenlik konusunda en üst düzey kabul edilen segmentte ki CANBUS oluşturmaktadır. Bus üzerinde ki modüllerimiz PC desteği olmaksızın telegram bazlı haberleşme ile gerçek zamanlı olarak çalışmaktadır.

Donanımsal tasarımlarımız %90 oranında bitmiş ve 11 farklı ürün için saha testlerine başlamış durumdayız. 2013 3. Çeyrek itibari ile yazılım ve kullanıcı arayüz tasarımlarımızda devam etmektedir. Bazı ürünlerimize ait yazılımlar ise saha testlerindedir.

BYS sektörü ile doğrudan ilgili olup, aynı zamanda stratejik öneme sahip farklı sektörlerde de kullanılmakta olan ürünler ve sistemler(ZigBee, Z-Wave , CANOpen vb.) üzerinde de Ar-Ge çalışmalarını devam ettirmekteyiz.

 

 

 

TEL:0505 232 42 05

E-MAİL:CAuhB/MHx3LeSuJwKTHO4VYEY9gIK071