Firma Detayları

AKNET

Aknet Bilgisayar özel sektörde ihtiyaç olan güvenlik sistemleri, bilgisayar yazılımları, özel yazılımlar ve teknik destek ihtiyaçlarını karşılamak üzere Mersin’de kurulmuştur. 

Firma,  Bilgi İşlem ihtiyaçlarına komple çözüm sunmaktadır. Bu kapsamda donanım, yazılım, servis, teknik destek ve eğitim hizmetleri vermektedir. Hizmet verilen firma ve kurumların, bilgi işlem ve iletişim faaliyetleri planlamakta ve çözüm için gerekli olan yazılım, donanım, hizmet ve danışmanlık sağlanmaktadır.

Gerek müşterileriyle gerekse ekibiyle doğruluk, açıklık ve güven ilişkisi kurma ilkelerini benimseyen Aknet, profesyonelliğinden ve inandığı etik standartlarından hiçbir zaman ödün vermemektedir. Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını önceden görerek bu ihtiyaçları karşılayabilecek yeni ürün ve hizmetler için sürekli çalışan ve öğrenen Aknet, organizasyon yapısı içinde ekip çalışmasına büyük önem vermekte, bir yanda bireysel yaratıcılığı desteklerken, diğer yanda çalışmaların kalite güvencesi olan ekip çalışmasını, özenle yürütmektedir. 

Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyarak, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmek, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek firmamızda uygulanmasını sağlamak, müşteri odaklı çalışarak müşteri memnuniyetini yükseltmektir.

 

 

 

 

TEL: 0544 871 90 08 

E-MAİL : aknet@aknetyazilim.com