Firma Detayları

Osman Turan

Şahıs firması olarak kurulan firma, Web Tabanlı Anlık İletişim Yazılımı, Oyun Geliştirme Platformu Yazılımı ve bulut tabanlı bir çok proje geliştirmektedir.

Kuruluşundan bu yana internet teknolojilerine yönelik çok yönlü uygulama geliştirme yaklaşımları ile kamu ve özel sektör yazılım projelerinin geliştirilmesine yönelik bir yazılım şirketidir. Küçük, orta ve büyük ölçekli kuruluşların çok yönlü iş altyapısı gereksinimlerini yüksek teknolojiye dayalı yazılım çözümleri ile karşılamaktadır. Özellikle büyük ölçekli kurumsal yazılım çözümlerinin uygulanması konusunda yetkin ve yenilikçi firmalarından birisi olarak bilinmektedir.

Kendi alanlarında uzman çalışanlarının bilgi ve deneyimleri ile eBilge, yüksek teknolojilerin kullanıldığı ve üretildiği çalışma ortamına sahiptir. eBilge; kamu ve özel sektöre yönelik yazılım projelerinin geliştirilmesinin yanı sıra Web İçerik Yönetim SistemiAğ Güvenliği ve Loglama ÇözümleriKisok Yönetim SistemiDijital Bilgilendirme Ekranı Yönetim SistemiElektronik Satış Sistemi (B2B-B2C)Kullanıcı Trafiği ve Google Arama SimülasyonuMobil UygulamalarSolid Streaming Server ile Meslek Odalarına yönelik yazılım çözümlerinin üretilmesi yönünde faaliyet göstermektedir.

 

 

 

TEL: 0324 361 02 03

E-MAİL: 25gbuo9jGD6E5UNEPKV6veGm