Firma Detayları

ePati Bilişim Teknolojileri

ePati® Bilişim Teknolojileri, ArGe temelli üretim yapmayı hedeflemiş bir teknoloji geliştirme şirketidir. Yola çıkış amacı, genel anlamda dışarıya bağımlı olduğumuz bilişim güvenliği, sunucu yazılımları ve elektronik ihtiyaçlarını karşılayacak, kolay kullanılabilir, kaliteli ve tamamen yerel kaynaklar kullanılarak üretilen çözümler ortaya çıkarmaktır.

ArGe ekibi Mersin Üniversitesi mezunu bilgisayar ve elektronik mühendisleri olan ve halen bu üniversitede Akademik personel olarak görev yapan üç genç beyinden oluşmaktadır.

Yeni teknolojiler üretmeyi her zaman kendine ilke edinmiş olan ePati Bilişim Teknolojileri, Yazılım ve Donanımın birleştiği noktada ArGe faaliyetlerini  Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesinde devam etmektedir.

Faaliyet Alanı

Gelişen e-Devlet uygulamaları, hızla artan bilişim suçları, 23 Mayıs 2007 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan 5651 sayılı "İNTERNET ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENMESİ VE BU YAYINLAR YOLUYLA İŞLENEN SUÇLARLA MÜCADELE EDİLMESİ HAKKINDA KANUN" ve 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu'nun kabul edilmesiyle birlikte bilişim güvenliği son derece önem kazanmıştır. Bu konudaki yerel ürün/çözüm eksikliklerine karşı ePati® Bilişim Teknolojileri, Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesine "Antikor® Güvenlik & Web Filtreleme" projesi ile başvurarak, savunmasız haldeki KOBİ’lerin bilişim güvenliği ihtiyaçlarına cevap verecek bir ürün ortaya koymuş oldu. Bilişim sektöründe faaliyet göstermektedir. 

Ürünler

Antikor Güvenlik ve Web Filreleme Yazılımı

Antikor Loglama

Antikor Tünelleme

UBYS ( Üniversite Bilgi Yönetim Sistemi)

 

 

TEL:0324 361 02 33

fax : (324) 361 02 39

E-MAİL:bM7NsGCYP4eSGctSfWUlm3sn

MTGB Mersin Ünv. Çiftlikköy Kampüsü Teknopark İdari Bina Kat: 4/411 33343 Yenişehir- MERSİN