Firma Detayları

Tot Otomotiv

Firma, Ar-Ge faaliyeti olarak, çelik konstrüksiyon modüler katlı otopark sistemleri, özel römork, treyler, damperli römork ve özel imalat kalıpları  tasarlamakta ve geliştirmektedir.

Günümüzde; Hastanelere, Tren istasyonlarına, Hava alanlarına, Şehir merkezlerindeki caddelerde ve alışveriş merkezlerine  ulaşım çekilmez hale geldiğini hepimiz görmekteyiz. Şehir görüntüsü  bozulmakta, Hava kirliliği artmakta ve ulaşım büyük bir problem haline gelmektedir. Bu sorunlara çözüm olarak firmamız Türkiye ve Avrupa çapında araştırma yapmıştır. Firma tarafından geliştirilen, Çelik konstrüksiyon katlı  ve modüler otopark sistemleri bu sorunları en kısa zamanda yerine montaj ve en uygun maliyetlerde çözmektedir.

Treyler ve Konteyner Taşıyıcı Üretim Otomasyon Sistemleri

Avrupa’da otomotiv sektöründe bulunan, treyler üretim tesislerinde rekabet gücünü arttırmak için daha az sürede daha kaliteli ürün ve insan kapasitesinin 5 katı üzerinde üretim yapabilecek ve ürün kalitesi en iyi derecede üretilebilecektir. Avrupa’da treyler üretim tesislerinde modüler olarak robot kaynak sistemleri kullanılmaktadır. Bizim projemizin farkı modüler üretilen ürünleri ana ürün halinde de otomasyon sistemi ile üretilebilecektir.

Park mobil- Taşınabilir Çelik Konstrüksiyon Otopark Tasarımı

Günümüzün gelişen çağında sürekli olarak ilerleyen teknoloji tüm dünyada araç sayısı hızlı bir şekilde arttığını görmekteyiz. Günümüzde  alışveriş merkezlerine, hastanelere, şehir merkezine ulaşımlar zorlaşmakta. Şehir görüntüsünü bozulmakta ve ulaşımı engellemektedir. Avrupa’da şehir merkezlerine inşaatı yapılan betonarme otoparkların yerine, bir çok alanda olduğu gibi çelik konstrüksiyon inşaatlar yapılmaktadır. Nedeni ise Parkmobıl’in sağladığı avantajlardır. Modüler sistem olarak hayata geçirmek istediğimiz projemiz istenilen alana en kısa zamanda taşınabilir otopark sistemi kurmak,  depreme karşı dayanıklı düzenli bir şehir ,sağlık bir ortam için, geri dönüşüm vs. projemizin kapsamındadır.

Motorsiklet ve 750 kg Kapasiteli Römork Tasarımı

Tek akslı römork ,Aks kapasitesi 750 kg alüminyum yan kapak çelik şase, düşük maliyet kalite ve iyileştirme amacı ile yeni bir ürün dizaynı yapılması.

 

 

TEL:0324 361 04 83

E-MAİL:gDgTpPMpgXi3vfIGL5wF5fo3yu3OrHpQknU=